Drenica Hackers Crew



 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Gjuhe Programuese

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

C / C++

22Tue Jun 16, 2009 8:40 pm
Admin Libër Shqip mbi Programimin në C dhe C++
Asnjë mesazh i ri

Visual Basic

55Tue Jun 16, 2009 8:37 pm
Admin Tuto rreth Kodimit ne Visual Basic?
Asnjë mesazh i ri

PHP Scripts

22Tue Jun 16, 2009 8:34 pm
Admin PHP PrintIPP 0.81
Asnjë mesazh i ri

HTML / DHTML

33Tue Jun 16, 2009 8:32 pm
Admin Do faqe Me html Code
Gjuhe Programuese Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur