Drenica Hackers Crew 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Programe per Chat

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

mIRC Programe

22Tue Jun 16, 2009 8:50 pm
Admin All miRC Codes :
Asnjë mesazh i ri

Skype, AOL, AIM, ICQ

22Tue Jun 16, 2009 8:52 pm
Admin ICQ 6.0 Build 5400
Asnjë mesazh i ri

Yahoo Messenger

11Tue Jun 16, 2009 8:53 pm
Admin Yahoo! Messenger 9.0.0.2152-versioni i funditt..
Asnjë mesazh i ri

WL & MSN Messenger

11Tue Jun 16, 2009 8:54 pm
Admin Ndihm te pergjithshme per MSN dhe WLM Messenger Ketu !!
Programe per Chat Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur