Drenica Hackers Crew 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Informohu & Qendra e Forumit

 
Asnjë mesazh i ri

Guida dhe Tutoriale

Guida te ndryshme per te gjithe perdoruesit e internetit dhe kompjuterit.
33Tue Jun 23, 2009 7:42 pm
Admin Si te heqim System Guard 2009 (Malware)
Asnjë mesazh i ri

Shkarkime - Downloads

Rubrike shkarkimesh per software, eBooks, lojra etj. Vini re vetem materiale falas dhe "open source".
2121Sat Jul 11, 2009 7:41 pm
ns_rap Msn 7.5   (Shqip)
Asnjë mesazh i ri

Revista Informatike

Lajmet dhe informacionet me te fundit nga bota e informatikes dhe kompjuterit.
1414Tue Jun 23, 2009 7:06 pm
Admin Virus i ri në Facebook
Asnjë mesazh i ri

Rregullorja & Lajmërimet

11Fri Jun 12, 2009 9:50 pm
Admin Rregullat e forumit

Programe

 
Asnjë mesazh i ri

Programe Shqip

66Tue Jun 16, 2009 7:46 pm
Admin AS FTI 1.0 - Fjalor i termave të informatikës

Tutorials & Mesime

 
Asnjë mesazh i ri

Mësime Englisht

33Tue Jun 16, 2009 8:08 pm
Admin VTC - Microsoft Visual Basic 6 Tutorials
Asnjë mesazh i ri

Photoshop Mësime

33Tue Jun 16, 2009 8:13 pm
Admin Krijoni Visit Card me photoshop
Asnjë mesazh i ri

E-Books

22Tue Jun 16, 2009 8:15 pm
Admin Atkins Diet Plan Collection + 1000 Atkins Diet Recipes
Asnjë mesazh i ri

Mësime reth Pc-s

55Sat Jul 04, 2009 2:12 pm
ns_rap Mja  Ristartu Dikujt Pc

Hacking

 
Asnjë mesazh i ri

Exploit

22Tue Jun 16, 2009 8:25 pm
Admin php proxy scanner
Asnjë mesazh i ri

Hacking Programme

1616Sun Jul 05, 2009 2:50 pm
ns_rap Igmp   Nukve  v1   0

Gjuhe Programuese

 
Asnjë mesazh i ri

C / C++

22Tue Jun 16, 2009 8:40 pm
Admin Libër Shqip mbi Programimin në C dhe C++
Asnjë mesazh i ri

Visual Basic

55Tue Jun 16, 2009 8:37 pm
Admin Tuto rreth Kodimit ne Visual Basic?
Asnjë mesazh i ri

PHP Scripts

22Tue Jun 16, 2009 8:34 pm
Admin PHP PrintIPP 0.81
Asnjë mesazh i ri

HTML / DHTML

33Tue Jun 16, 2009 8:32 pm
Admin Do faqe Me html Code

Telefonia / Televizioni

 
Asnjë mesazh i ri

Themes (Design) Shqip për celular

33Tue Jun 16, 2009 8:45 pm
Admin Si ta gjeni se ku eshte prodhuar tel. juaj ?

Programe per Chat

 
Asnjë mesazh i ri

mIRC Programe

22Tue Jun 16, 2009 8:50 pm
Admin All miRC Codes :
Asnjë mesazh i ri

Skype, AOL, AIM, ICQ

22Tue Jun 16, 2009 8:52 pm
Admin ICQ 6.0 Build 5400
Asnjë mesazh i ri

Yahoo Messenger

11Tue Jun 16, 2009 8:53 pm
Admin Yahoo! Messenger 9.0.0.2152-versioni i funditt..
Asnjë mesazh i ri

WL & MSN Messenger

11Tue Jun 16, 2009 8:54 pm
Admin Ndihm te pergjithshme per MSN dhe WLM Messenger Ketu !!

Mundesit Tuaja

 
Asnjë mesazh i ri

Prezanto Forumin Tuaj

11Thu Jun 25, 2009 8:56 pm
Admin Drenica Hackers Crew
Asnjë mesazh i ri

Prezanto Veten Tuaj

22Sat Jul 04, 2009 9:42 am
ns_rap *** Ns  Rap ****

Foto

 
Asnjë mesazh i ri

Wallpapers

22Sat Jul 04, 2009 9:16 am
ns_rap Me Mijra Wallpaper
Asnjë mesazh i ri

Vips

00
Asnjë mesazh i ri

Foto Te Juaja

Ket Postoni Ndonje Foto Te Juaj Ose Ndonje Desing Te Ber Nga Ju
22Sat Jul 11, 2009 7:21 pm
ns_rap Desing By .:NS_RAP

Downloads Audio & Video Music

 
Asnjë mesazh i ri

Techno Music

00
Asnjë mesazh i ri

Muzik e Huaj Dhe Video Clipe Te huaja

00
Asnjë mesazh i ri

Muzik Shqip Dhe Video Clipe Shqip

00

Partneret tan

 
Asnjë mesazh i ri

Partneret Tan (CH)

11Sat Jul 04, 2009 2:24 pm
Admin www.liridon-92.skyrock.com
Asnjë mesazh i ri

Partneret Tane (KS)

77Sat Jul 04, 2009 2:27 pm
Admin www.ddr-ns.tk
Drenica Hackers Crew  Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 112 artikuj
Forumi ka 5 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri IPLINHO
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 10 më Thu Nov 10, 2016 5:30 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur