Drenica Hackers Crew


 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Rregullat e forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 103
Join date : 12/06/2009
Age : 24
Location : n'bOten e GjaLL !!..

Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: Rregullat e forumit   Rregullat e forumit Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 9:50 pm

Para se te postoni, tema dhe mesazhe ju lutem që të lexoni keto rregulla dhe ti pranoni ato, perndryshe do te detyrohemi tju largojmë nga Forumi! me verejtje, 3 verejte dhe pastaj BANN


1. Fjalet banale, ofendimet dhe ato orale (fyerjet) nuk lejohen...

2.Emri (nicki) qe ju do te zgjidhni per tu regjistruar ne forum, duhet te jete i tille qe te mos permbaje fjale banale,dhe fjalë të tjera të cilat mund te krijojne keqkuptime si: administrator, moderator, supermoderator. Ne rast te tille emri do tju ndryshohet ose te fshihet.

3.Temat duhen te postohen ne vendet e duhura, dhe përsëritjet e shpeshta te gabimeve me postime do te bjerë deri tek largimi i antarit nga forumi!


4.Fotot apo Videot duhen te postohen ne nje post, e jo per cdo foto apo video te hapet nje post i ri , perndryshe postimet do te bashkohen dhe do te merrni verejtje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://dhc-team.albanianforum.net
 
Rregullat e forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers Crew :: Informohu & Qendra e Forumit :: Rregullorja & Lajmërimet-
Kërce tek: