Drenica Hackers Crew


 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ndihm te pergjithshme per MSN dhe WLM Messenger Ketu !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 103
Join date : 12/06/2009
Age : 24
Location : n'bOten e GjaLL !!..

Ndihm te pergjithshme per MSN dhe WLM Messenger Ketu !! Empty
MesazhTitulli: Ndihm te pergjithshme per MSN dhe WLM Messenger Ketu !!   Ndihm te pergjithshme per MSN dhe WLM Messenger Ketu !! Icon_minitimeTue Jun 16, 2009 8:54 pm

Ndihm te pergjithshme per MSN dhe WLM Messenger Ketu !!

--------------------------------------------------------------------------------

Ketu mund te kerkoni ndihm per MSN Messenger dhe WLM (Windows Live Messenger).Ndihm mund te ofrojn te gjith.

P.S.Chit-Chat eshte e ndaluar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://dhc-team.albanianforum.net
 
Ndihm te pergjithshme per MSN dhe WLM Messenger Ketu !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers Crew :: Programe per Chat :: WL & MSN Messenger-
Kërce tek: